En Uygun Nakliyat Firması bir  “ondernakliyat.com.tr” İştirakidir Ulusoy Sigorta Güvencesi Altındadır.

En Uygun Nakliyat Firması KİMDİR?

En Uygun Nakliyat Firması, Sigortalı Garantili Olarak, Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama, Ofis Taşımacılığı, ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Sunmaktadır.

En Uygun Nakliyat, KİMDİR! Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar taşımacılık sektöründe büyük işlere imza atan kurumsal %100 TÜRK şirketidir. Firmamız yıllar boyunca özellikle evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama alanına büyük hizmetler vermiştir. Profesyonel ve güvenlir bir taşımacılık şirketi olmak için her zaman kaliteli iş ver müşteri memuniyetine önem vermiştir. Firmamız isim benzerliği konusunda bir çok şahıs ile mahkemellik olmuştur. Fakat yılların bilindik evden eve firması olan Önder Nakliyat, günümüzde tüm hızı ile devam etmektedir.

Yılar geçtikçe hizmetleri üzerine hizmet, araç filosu ekstradan araç, elemanları üzerine ekstradan eleman alarak şirketini hızlı bir şekilde büyütmektedir.. 1990 yılında başlamış olduğu İstanbul Evden Eve Nakliyat, sürecine 1995 yılında Ofis Taşıma, hizmetlerini ve 1999 yılında ise eşya depolama hizmetlerimiz eklemiştir. 2012 yılından itibaren de uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini de ekleyerek sadece Türkiye değil dünyanın her yerine adını duyurmaya başlamıştır.

Günümüzde En Uygun Nakliyat,

En Uygun Nakliyat Firması, Günümüze bakacak olursak: geniş araç filosu, İstanbul’un birçok bölgesinde depolama alanları ve binlerce referanslı müşteri kitlesi ile siz  değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

En Uygun Nakliyat, bir aile şirketi olmasından dolayı çalışanları genel olarak aiyle bireylerinden oluşmaktadır. Aile bireylerine sonradan eklenen insanlarda bu aiyle içine girerek bir parçası haline gelmiştir. En Uygun Nakliyat Firmamız yıllardan beri olduğu gibi günümüzde de müşteri memnuniyetini en üts seviyede tutmuştur. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet verebilmek için kendisini zorlamıştır.